Już w najbliższą sobotę, 20 maja, na Promenadzie im. Czesława Niemena w Częstochowie podczas Juwenalia Fest 2017 zagrają dla Was m.in. Vavamuffin oraz RED LIPS!

Tegoroczna edycja Festiwalu Uczelni Wyższych odbędzie się na Amfiteatrze Miejskim przy Promenadzie im. Czesława Niemena, a nie jak dotychczas na Placu Głupich Zabaw między akademikami. Wszystko po to, aby każdy mieszkaniec naszego miasta mógł z łatwością w nim uczestniczyć i świetnie się bawić.

W tym roku organizatorzy mocno urozmaicili Festiwal, dzięki temu każda zainteresowana osoba, będzie miała okazję wziąć udział nie tylko w planowanych koncertach, a także skorzystać z licznych konkursów z nagrodami i atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Coś dla siebie znajdą więc w sobotę nie tylko studenci, ale także dzieci, rodziny oraz każdy, kto ma ochotę na przyjemne spędzenie sobotniego dnia.

I tak już o godz. 9:20 rozpocznie się przyjazd oraz weryfikacja drużyn, biorących udział w turnieju Street Soccer. W turnieju udział weźmie 8 drużyn, z czego każda licząca maksymalnie 10 zawodników. Jeżeli macie ekipę, która chciałaby sprawdzić swoje sportowe umiejętności podczas tego wyjątkowego wydarzenia nie zwlekajcie z zapisami ;)
Szczegóły oraz zapisy pod nr tel. 510 408 454.

Program Festiwalu:

15:00 – 17:00 Karaoke Festiwal (wraz z Radio Jura)

17:00 – 19:30 Przegląd Lokalnych Zespołów

19:30 – 20:15 Przegląd zespołów HIP HOP

20:15 – 21:15 VAVAMUFFIN – koncert zespołu

21:15 – 22:00 RED LIPS – koncert zespołu

Dodatkowo: od godz. 11:00 atrakcje dla dzieci, wesołe miasteczko, malowanie twarzy, wydarzenia sportowe (streetball, siatkówka plażowa i piłka nożna).

Źródło: materiały organizatora

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę