1 lutego w Miejskim Domku Kultury odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez Fundację „Walczę z SM”. Zespoły Łzy i AfterLie zagrają na rzecz osób ze stwardnieniem rozsianym.

To już szósty koncert charytatywny organizowany przez częstochowską Fundację „Walczę z SM”. W zeszłym roku na tej samej scenie zagrały Piersi i AmperA, dwa lata temu – zespół Universe z Amelią Cierpiał. W tym roku w ramach „Muzycznego karnawału” usłyszymy akustyczny koncert Łez i energetyczne brzmienia AfterLie.

- Jesteśmy zaszczyceni, że muzycy zgodzili się dla nas wystąpić. Łzy zagrają pełny akustyczny koncert. Będzie wspaniale - przekonuje Angelika Radłowska, manager Fundacji „Walczę z SM”.W cenie biletu nie tylko dobra zabawa i multum muzycznych doznań, ale też pomoc osobom ze stwardnieniem rozsianym. W podzięce dla przybyłych słuchaczy przygotowaliśmy losowanie niespodzianek.

Na stwardnienie rozsiane w Polsce choruje ok. 45 tysięcy osób. To bardzo przewrotna choroba neurologiczna o różnorakich symptomach. U niektórych jej zupełnie nie widać, a u innych jej atrybutami są kule lub wózek inwalidzki. Bardzo ważna jest wczesna diagnoza, rehabilitacja i właściwie dobrane leki.

Bilety na koncert można kupić za pośrednictwem strony: https://www.bilety24.pl/koncert/muzyczny-karnawal--56757.

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę