20 i 21 czerwca na deskach Teatru Adama Mickiewicza wystawiana będzie "Łysa śpiewaczka” E. Ionesco w reż. Andrzeja Majczaka, a 27 i 28 czerwca - ,,Testosteron” Andrzeja Saramonowicza. Bilety można kupować online oraz w kasie.

W trosce zdrowie i bezpieczeństwo publiczności spektakle odbędą się na scenie dużej. Umożliwi to zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy widzami.

Jednocześnie teatr bardzo prosi, aby kupując bilety nie ,,rozbijać” podwójnych miejsc jeśli potrzebne jest tylko jedno. Plan dostępnych miejsc jest ułożony optymalnie – tak, by każdy czuł się komfortowo i był w odpowiedniej odległości od innych.

W teatrze będą też obowiązywały nowe reguły bezpieczeństwa. Limit miejsc na widowni sceny dużej na spektakle w czerwcu to 150 osób. Obowiązuje nakaz noszenia własnych maseczek. Przed wejściem na widownię obowiązuje nakaz dezynfekcji rąk – bezdotykowy automat z preparatem znajduje się w holu kasowym.

Widzowie proszeni są o wcześniejsze przybywanie do teatru, aby bezkolizyjnie zajmować miejsca na widowni. Publiczność będzie wpuszczana na 30 minut przed rozpoczęciem przedstawienia. W szatniach nie będą wydawane numerki – widzowie proszeni są o samoobsługę lub, w przypadku bezdeszczowej pogody, o zabieranie okryć na widownię.

Teatr zachęca widzów, aby – jeśli tylko mogą – kupowali bilety online lub wcześniej, przed dniem spektaklu. Przy wchodzeniu do budynku i wychodzeniu z niego, a także wewnątrz, widzowie proszeni są o zachowanie stosownych odległości. Widownia, klamki, poręcze, toalety w części publicznej będą dezynfekowane każdorazowo przed wpuszczeniem publiczności.

W przypadku pytań można dzwonić pod nr tel. 34 372 33 27, 372 33 47 lub 372 33 06.

Czerwcowe spektakle będą rozpoczynać się o godz. 19.

fot. Piotr Dłubak

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę