W najbliższą sobotę, 5 marca w Galerii Jurajskiej odbędą się „Targi Pupila”. Impreza skierowana jest do właścicieli psów i kotów. 

Podczas trwającego od godz. 10 do 20 wydarzenia, będzie można m.in. zapoznać się z ofertą producentów akcesoriów, zabawek, smyczy, szelek i legowisk, a także smakołyków, karmy i gryzaków.
 
Ponadto, będzie można zasięgnąć opinii w kwestii codziennej pielęgnacji pupila oraz jego diety. Nie zabraknie także modowych akcentów – zapowiadają organizatorzy. Na targach będzie można zobaczyć najnowsze trendy w modzie psiej i kociej. Wszystko za sprawą wystawców prezentujących m.in. ubranka i gadżety. Oprócz tego będzie można poznać niszowe, ręcznie wyrabiane produkty, jakich nie znajdziemy w zwykłych sklepach zoologicznych.
 
Każdy kto kocha swojego pupila powinien odwiedzić sobotnią imprezę. To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane w naszym centrum handlowym. Liczymy jednak na duże zainteresowania. Będzie można na nim znaleźć jedyne w swoim rodzaju produkty dla pupila, w tym wszystko co niezbędne dla psa czy kotamówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.
 
To jednak nie koniec atrakcji.  Również w sobotę, od godziny 13:30 hodowcy ze Związku Kynologicznego w Polsce będą prezentować swoje psy. Będzie można zobaczyć dorosłych czworonogów oraz szczeniaki. Galerię odwiedzi ponad 20 różnych ras, w tym rzadko spotykanych.
 
Prezentacja będzie okazją do tego, aby porozmawiać z hodowcami na temat danej rasy i dowiedzieć się więcej o zwierzakach. Na stoisku Związku będzie też można uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące zakupienia psa rasowego, założenia hodowli czy uczestnictwa w wystawach.
 
W czasie targów na dużym ekranie będzie można zobaczyć także prace nadesłane na konkurs „Pokaż nam swojego kota”
 
Wydarzenie jest otwarte dla każdego. Wstęp jest bezpłatny.

fot. Galeria Jurajska

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę