W sobotę, 28 maja z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w Galerii Jurajskiej na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji, w tym m.in spotkanie z postaciami z animacji „Grizzy i Lemingi”. 

Galeria Jurajska przeniesie najmłodszych w świat przebojowej, francuskiej animacji „Grizzy i Lemingi”, znanej m.in. z Netflixa.

Na pasażu będzie można znaleźć aż 10 różnych zabaw nawiązujących do serii „Grizzy i Lemingi”. W tym m.in. armatę do wystrzelenia leminga, magnetyczną ściankę do oblepiania misia Grizzy, tor przeszkód i wielką grę memory.

Ponadto, w strefie kreatywnej będzie można pokolorować kolorowankę oraz stworzyć leminga z produktów Aquabeads. Na najmłodszych czekać będą także bajkowe tatuaże, zwierzątka z balonów i pamiątkowe zdjęcia z olbrzymimi pluszakami.

Tego wydarzenia nie może przegapić żaden mały fan serii „Grizzy i Lemingi”. Na jeden dzień postaci te zawitają do naszego centrum handlowego. Co więcej, nasz pasaż wypełnimy atrakcjami zainspirowanymi bajkowym światem mówi Wioletta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

W sumie Galeria Jurajska przygotowała aż 500 różnych gadżetów związanych z „Grizzy i Lemingami”, w tym chociażby kolorowe skarpetki, czapki i kubki, czyli akcesoria idealne na camping w lesie. Ilość upominków jest ograniczona, a sama akcja, jak zapowiada Jurajska, trwać będzie do wyczerpania puli.

Przygotowane przez Jurajską atrakcje są bezpłatne. Wydarzenie odbywa się natomiast w godzinach od 11 do 20.

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę