18 czerwca w La Playa Częstochowa w Parku Lisiniec odbędzie się charytatywna impreza kulturalna Fashion&Music Show. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.

Impreza organizowana jest na rzecz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Przystanek Bardo". To dom dla dzieci, które zostały pozbawione częściowo lub całkowicie opieki rodzicielskiej. Celem placówki jest nauczenie młodych ludzi samodzielności, pełnienia ról społecznych, prowadzenia własnego gospodarstwa domowego oraz dysponowania własnym budżetem. Placówka jest całodobowa i funkcjonuje od października 2013 roku. 

Podczas wydarzenia wystąpi Michał Witkowski - młody wokalista, gitarzysta, basista i producent z Częstochowy. Jego melodie przypominają twórczość najznamienitszych artystów z lat 80. i 90., ale w nowoczesnym wydaniu, z wyraźnymi wpływami muzyki elektronicznej, indie i popowej. Na scenie pojawi się również Maya Yanik, która od najmłodszych lat pasjonuje się muzyką.

Organizatorami imprezy są: Yolo Look, częstochowska marka modowa, w której tworzą Aneta Drosik i Pamela Sikora, radna Lewicy Ewa Lewandowska oraz La Playa Częstochowa.

Impreza odbędzie się w godz. 19-20.30.

Organizatorzy zachęcają do partnerstwa w tym charytatywnym wydarzeniu. W zamian za wpłatę 400 zł na rzecz organizatora i 100 zł na rzecz placówki partner otrzymuje: logo swojej firmy na roll,upach, plakatach, telebimie i 4 vouchery VIP uprawniające do darmowego poczęstunku w trakcie imprezy. W przypadku wpłaty 800 zł na rzecz organizatora i 200 zł na rzecz placówki partner może liczyć na: logo swojej firmy na roll-upach, plakatach, telebimie, stoisko reklamowe z możliwością organizowania promocji i sprzedaży swoich produktów, i 8 voucherów VIP.

Zainteresowani udziałem w wydarzeniu mogą pisać na adres: biuro@yololook.com lub dzwonić pod nr. 608 122 489, 660 020 498.

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę