Już 16 i 17 września w Galerii Jurajskiej szykuje się dwudniowa impreza urodzinowa centrum handlowego. Częstochowską publicznością rozbujają Danzel i jego hit „Pump It Up!”, a rozbawi Jachimek-Tremiszewski.

To będzie jedna z największych imprez urodzinowych, jakie zorganizowaliśmy mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.Atrakcje pojawią się zarówno wewnątrz galerii, jak również na Bulwarach Jurajskich, gdzie stanie specjalna strefa chillout’u oraz scena. Po raz pierwszy także wystąpi u nas gwiazda z zagranicy. Szykuje się więc prawdziwe show, na które każdy jest zaproszony – dodaje.

Co konkretnie przygotowano? Już 16 i 17 września do Galerii Jurajskiej zawita Pszczółka Maja, kultowa postać z kreskówki, kochana przez wszystkie pokolenia. W specjalnej strefie, zainspirowanej bajką i jej światem, dzieci znajdą ogrom atrakcji. Zorganizowane zostaną m.in. miodowe igrzyska i zabawy z rzutem do celu. Dla odważnych przygotowano z kolei labirynt pajęczyn, a dla najmłodszych lubiących rywalizację gry multimedialne i grę wielkoformatową. Pojawi się też atelier fotograficzne. Atrakcja dostępna będzie w godz. od 12 do 20.

Sporo dziać będzie się natomiast drugiego dnia imprezy, tj. 17 września. Wówczas część urodzin przeniesie się „pod chmurkę” na Bulwary Jurajskiej. Już od godz. 16 zacznie działać tam strefa relaksu, w której będzie można posłuchać DJ’a grającego sety na żywo. Na godz. 17 i 18 z kolei zaplanowano zabawę kolorowym proszkiem Holi, który w powietrze będzie mógł wyrzucić każdy! Wieczorny segment urodzin, zaplanowany na godz. 19.00, otworzy natomiast Jachimek-Tremiszewski Trio, którzy na scenie pojawią się ze swoim spektaklem improwizowanym. Jak zapewniają organizatorzy ma być sporo absurdu i dobrej zabawy, w tym także z udziałem widzów.

Na wielki finał, który zapowiada się o godz. 20.30 wystąpi natomiast Danzel. Belgijski piosenkarz, który podbił kluby w Europie i na świecie przebojem „Pump It Up!”, a ostatnio także serca widzów programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, wystąpi na Bulwarach Jurajskich z koncertem, który wypełnią największe przeboje muzyki tanecznej. – Za sprawą koncertu Bulwary Jurajskie zamienią się w prawdziwy dance club. Będzie można usłyszeć największy, kultowy już przebój taneczny Danzela, ale także inne piosenki, które rozbujają całą Częstochowęmówi Violetta Dziubin-Łuszczyk.

To jednak nie koniec atrakcji. 16 i 17 września w centrum handlowym działać będzie fabryka prezentów, w której będzie można samemu zaprojektować lub wybrać nadruk, który później zostanie przeniesiony na pamiątkowy T-shirt, kubek lub worek na plecy. 17 września z kolei o godz. 20 odbędzie się losowanie w wielkiej loterii urodzinowej. Przez dwa dni dostępne będą także strefy, w których prezentowane będą najnowsze kolekcje jesień/zima 2022/2023.

Wstęp na wszystkie atrakcje, w tym także koncert, jest bezpłatny.

fot. materiały organizatora

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę