Sześciu tenorów będzie walczyć na głosy podczas Koncertu Noworocznego, który odbędzie się w niedzielę, 8 stycznia w Filharmonii Częstochowskiej. Stawką jest sympatia melomanek i melomanów. 

W Koncercie Noworocznym ,,Sześciu Tenorów – Pojedynek” 8 stycznia o godz. 18 u boku Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Częstochowskiej zaśpiewa sześciu dżentelmenów: Badri Adamia, Michał Borkowski, Petro Cheliali, Misza Dimo, Michał Dziedzic oraz Dariusz Stachura.

Śpiewacy – uzbrojeni w muszki, fraki, swoje struny głosowe i płuca –  staną w szranki, aby zdobyć sympatię, uznanie i aplauz częstochowskiej publiczności. A ta będzie miała szansę stać się swoistym jury i zdecydować, który ze śpiewaków tego wieczora radzi sobie najlepiej i jest najbardziej wszechstronny, gdyż kategorie konkursowe obejmą arie operowe, operetkowe i repertuar rozrywkowy. Batutę będzie dzierżył niezrównany Adam Klocek – dyrektor Filharmonii Częstochowskiej, a koncert poprowadzi Wojciech Poprawa. Będzie też toast za pomyślność w 2023 roku.

Bilety – w cenie od 130 do 190 zł (w zależności od miejsca) – do nabycia w kasie Filharmonii, pod numerem 795 451 438 oraz na jej stronie www.

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę