Już dzisiaj najbardziej muzyczny autobus - Red Bull Tour Bus - ponownie  zatrzyma się w Częstochowie, a na jego dachu zagości wyjątkowy artysta - Dawid Podsiadło z zespołem. Impreza odbędzie się dzięki ponad sześciu tysiącom oddanych przez internet głosów częstochowian.

 

Red Bull Tour Bus przemierza koncertowe drogi już 8. rok z rzędu. Do tej pory gościł na swoim pokładzie już takich artystów jak: Brodka, Pezet, Vavamuffin, Kamp!, Natalia Nykiel, Rasmentalism czy unikalny projekt Wspólna Scena w hołdzie 20-letniej historii polskiego rapu z Sokołem, Kosim, Rasem, Stasiakiem, Dj Steezem i Mr Krimem w składzie. Kontynuując tradycję nietuzinkowych koncertów, w tym roku na dachu autobusu wystąpi artysta o wyjątkowym talencie i charyzmie - Dawid Podsiadło!

Oprócz Częstochowy Red Bull Tour Bus odwiedzi w tym roku siedem miast, które uzyskały najwięcej głosów internautów. Najpierw pojechał do Płocka, dziś będzie w Częstochowie, a następnie pojedzie do Łodzi, Rzeszowa, Gliwic, Bydgoszczy i Olsztyna.

 

Impreza rozpocznie się o godz. 19.30, a koncert zaplanowano na 20.30.

Wstęp wolny.

 

źródło: Red Bull Tour Bus/ UM

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę