Już za dni 7 będziemy bawić się w Parku Lisiniec podczas trzeciej edycji Festiwalu Kolorów w Częstochowie - to dobra okazja aby dowiedzieć się czegoś o gwiazdach które wystąpią w tym roku na festiwalowej scenie! Wszystkim Nam Festiwal Kolorów kojarzy się głównie z wyrzutami kolorów Holi ale czym byłby taki festiwal bez dobrej muzyki?

W tym roku na festiwalowej scenie wystąpi również Małgorzata Lanberry Uściłowska, polska piosenkarka, kompozytorka orz autorka tekstów. Można powiedzieć że Lanberry rozpoczęła swoją karierę za pośrednictwem Youtube, założyła własny kanał na którym publikowała Swoje covery. w 2013 roku, bez powodzenia wzięła udział w trzeciej edycji programu The Voice of Poland, emitowanego na antenie TVP2, a w 2014 roku wystąpiła w X-Factor

Podobny obraz

W 2015 roku mogliśmy usłyszeć debiutancki singiel Lanberry pt. Podpalimy Swiat (klik), który został napisany i skomponowany przez nią samą. Kompozycja znalazła się na 19. miejscu na liście AirPlay, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych i uzyskała status złotej płyty za sprzedaż w nakładzie przekraczającym 10 tysięcy kopii. Pod koniec stycznia 2016 roku ukazał się singel pt. Każdy Moment (klik).W 2016 roku w studiu Disney Channel Polska, wraz z Jakubem Jurzykiem zaśpiewała polską wersję czołówki do serialu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. 

4 marca 2016 roku nakładem wytwórni muzycznej Universal Music Polska ukazał się jej debiutancki album studyjny, zatytułowany Lanberry.

Znalezione obrazy dla zapytania okładka albumu lanberry

5 sierpnia został wydany następny singel piosenkarki – Piątek (klik).Utwór zajął 7. miejsce na liście AirPlay – Top, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, i jest dotychczas najwyżej notowaną piosenką wokalistki w tym zestawieniu. Warto wspomnieć również że Lanberry w 2017 roku zakwalifikowała się do finału polskich eliminacji do 62. konkursu piosenki eurowizji z utworem pt. Only Human (klik).

Znalezione obrazy dla zapytania Lanberry eurowizja

Czy teraz Lanberry wydaje Ci się znajoma? Mamy taką nadzieję, 27 sierpnia, Park Lisiniec czekamy właśnie na Ciebie!

 

 

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę