„Transformacja cyfrowa – modny slogan, czy konieczność w obecnych czasach w celu pozyskania nowych i utrzymania obecnych klientów” to temat „Śniadania z przedsiębiorcami”, które odbędzie się w czwartek, 7 listopada w Częstochowskim Parku Przemysłowo – Technologicznym.

Prelegentem będzie Bartosz Micianiec, specjalista w obszarze Customer Experience & Digital Transformation. Główne zagadnienia prezentacji to: transformacja cyfrowa – znaczenie rynkowe i jej narzędzia, perspektywa marketingowa – zwiększenie lead generation i kampanii, perspektywa sprzedaży – kontrola procesu i zwiększenie sprzedaży, perspektywa serwisu – zwiększenie zadowolenia klienta i obniżenie kosztów.

Spotkanie w ramach cyklu „Śniadanie z przedsiębiorcami” rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa ok. 2 godzin.

Osoby zainteresowane proszone są o rejestrację do 6 listopada za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.arr.czestochowa.pl  w zakładce ,,Śniadania z przedsiębiorcami". Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Osobą do kontaktu jest Paulina Ptaszek. Wszystkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę