Już w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia w Parku Lisiniec odbędzie się kolejna edycja najbardziej pozytywnej imprezy w Polsce, czyli Festiwalu Kolorów.

To najbardziej kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce. Obowiązkowym i nieodłącznym elementem są odbywające się co godzinę erupcje barwnego pudru, czyli kolorów holi. Wielobarwny pył tworzy nad głowami publiczności przepiękną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy. Wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem do uwolnienia swoich emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata!

Na tegorocznej scenie Festiwalu Kolorów w Częstochowie wystąpi raper B.R.O oraz wokalistka o mocnym głosie Inee a także fantastyczni Dj-e: DJ Dan i DJ Mamor serwujący uczestnikom najlepszą muzykę. Nie zabraknie także stref z przepysznym jedzeniem, a imprezę pokolorują oryginalne i bezpieczne kolory holi. 

Do Festiwalu Kolorów dołączyła drużyna Exact Systems Norwid Częstochowa, która wraz z trenerem Piotrem Gruszką czekać będzie na siatkarskie talenty wśród festiwalowiczów.

Patronatem imprezę objął prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Festiwal Kolorów wystartuje o godz. 14 i potrwa do 20.

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę