W sobotę i niedzielę (14 i 15 stycznia) jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek zawita na sztuczne lodowisko MOSiR w Częstochowie. Skorzystać będzie można z doświadczenia najlepszych instruktorów łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii.

Znana wszystkim zimowa ekipa po raz drugi rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą! Na swojej mapie ma aż 16 miejscowości, a jedną z nich jest Częstochowa.

W sobotę i niedzielę na lodowisku MOSiR w Częstochowie Zimowy PGE Narodowy w Trasie oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o Zimowym PGE Narodowym w Trasie z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów.

Rozkład jazdy na lodowisku:
- poranki dla dzieci z PGE: 10:00 - 10:45; 11:00 - 11:45 (zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach),
- trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych: 13:00 - 13:45; 14:00 - 14:45 (warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej),
- Disko Lodowisko z 4FUN.TV: 15:30 - 16:15 (popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV).

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach - dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne. Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka - darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę